!["Bayrak" Fotoğraf Sergisi](https://www.ecfod.org.tr/imgs/950x534x2/bayrak.png)
12 Mart 1921 İstiklal Marşı'nın yazılışının 100. yılını Kütahya Belediyesi, Kütahya Evliya Çelebi Fotoğraf Derneği (EÇFOD) ile yaptığı işbirliği sonucu “Bayrak” temalı 12 Mart İstiklal Marşı'nın yazılış gününe özel fotoğraf sergisi, belediye hizmet binası giriş katında açıldı. Türk Bayrağını konu alan serginin açılışını, Kütahya Valisi Ali Çelik, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve EÇFOD Başkanı Emel Oğur ile birlikte gerçekleştirdi.