![EÇFOD, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça’yı Ziyaret Etti](https://www.ecfod.org.tr/imgs/950x534x2/ecfod3_16.png)
EÇFOD Başkanı Okan YILMAZ, Kütahya Belediye Başkanı Sn. Mustafa İÇA’yı ziyaret ederek Evliya Çelebi Fotoğraf Derneği’nin kuruluşu ve faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı. Ziyaret sırasında Sn. İÇA’ya, Kütahya Çavdarhisar bölgesinde bulunan dünyanın ilk borsa binasının bir fotoğrafı hediye edildi. Aynı zamanda 22 Şubat 2014 tarihinde Sera AVM’de açılacak “Kütahya’da Yaşam” konulu sergi için davetiye takdim edildi.
Sn. İÇA; EÇFOD’un kurulmuş olmasından duyduğu memnuniyeti belirterek, Kütahya’nın sanat hayatına yeni bir soluk geleceğine inandığını ifade ederek, EÇFOD’a başarılar diledi.