![ESFOD – Vel Esbid – EÇFOD bir arada..](https://www.ecfod.org.tr/imgs/950x534x2/ecfod3_5.png)
Bisiklet son zamanlarda artış gösteren popüler bir spor ve sosyalleşme aracı olma yolunda hızla ilerliyor.
Bisiklet grupları toplumu bilinçlendirmek, bu spora imrendirmek ve teşvik etmek adına toplu sürüşler, keyifli sosyal faaliyetler düzenlemekteler. Bu sayede bisiklet sporuna gönül veren kişi sayısı artıyor. Bu anlamda Eskişehir’in bisiklet derneği olan Vel Esbid (Eskişehir Bisiklet Derneği) bisiklete olan ilgiyi arttırmak amaçlı 2 Kasım 2016 – 5 kasım 2016 tarihleri arasında Bisiklet Buluşmaları adı altında bir takım faaliyetler düzenlemekte ve bu faaliyetler arasındada Bisiklet konulu bir Fotoğraf Sergisi bulunmaktadır. ESFOD ‘un ve Vel Esbid ‘in ev sahipliği yaptığı bu sergide EÇFOD olarak bizler de bulunmaktayız.
2 Kasım 2016 Çarşamba akşamı saat 18.30 da Özdilek Kültür merkezinde toplanıyor ve sergi açılışını yapıyoruz.
Tüm sanatseverleri bekleriz.