Zaferin 100. Yılında Kütahya’dan Dumlupınar’a Fotoğrafçılar Maratonu kapsamında Doğa Koruma Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ''işbirliği'' protokolü imzalandı.
Dernek Başkanı Emel OĞUR ve Dernek Denetim Kurulu Üyesi Zafer YILDIZ paydalaşlarımızı makamında ziyaret ederek, Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü makamında Bölge Müdürü Şahin ÇILGIN, Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü makamında Kütahya İl Müdürü Zekeriya ÜNAL ile protokol imzaladı.